Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

“Riaktivizohet” LSI, “i rrëmben” socialistëve 1 deputet në Durrës, PS zbret në 72 mandate

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lëvizja Socialiste për Integrim “i rrëmben” një mandat deputeti Partisë Socialiste në Durrës. Mesa dduket, LSI tashmë është futur në lojë duke i hequr socialistëve 1 mndat në qytetin bregdetar dhe detyrimisht 1 në shkallë vendi.

Nga nga 8 mandate që kishte PS, tanimë ka 7, PD ruan pozitat në 6 mandate dhe LSI fiton të parin.

Në rang vendi, tashmë Partia Socialiste nga 73 mandate, zbret në 72 të tillë.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img