Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Gjenden rreth 700 kg drogë në një pyll në Skrapar, në pranga autori (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

697 kg drogë janë gjetur në fshatin Ujanik në Skrapar në zonën e quajtur “Qafa e Qershisë”. 

albsig

Droga ishte futur nga autori në disa thasë. Si pasojë është arrestuar shtetasi Hekuran Musabelliu, mbi të cilin rëndon akuza “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”.

Sakaq policia po punon për hetimin e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img