Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Rezultuan përdorues droge, pezullohen nga detyra dy punonjëset e policisë në Elbasan

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy punonjëse të policisë së Elbasanit të cilat rezultuan përdoruese të drogës, janë pezulluar nga detyra.

Burime për media bëjnë me dije se pasi rezultuan pozitive për testin e drogës, punonjëset janë pezulluar menjëherë nga detyra.

Efektivet në radhët e uniformave blu në Policinë e Elbasanit janë të moshës 20-25 vjeç dhe jane punonjëse të Patrullës së Përgjithshme.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme 15 efektivë të Policisë në Vlorë kanë rezultuar pozitivë në testin e drogës që u është bërë së fundmi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img