Hapësire reklamuese

Aktualitet

Rezultuan përdorues droge, pezullohen nga detyra dy punonjëset e policisë në Elbasan

Shkruar nga Newsbomb
Rezultuan përdorues droge, pezullohen nga detyra dy punonjëset e

Dy punonjëse të policisë së Elbasanit të cilat rezultuan përdoruese të drogës, janë pezulluar nga detyra.

Burime për media bëjnë me dije se pasi rezultuan pozitive për testin e drogës, punonjëset janë pezulluar menjëherë nga detyra.

Efektivet në radhët e uniformave blu në Policinë e Elbasanit janë të moshës 20-25 vjeç dhe jane punonjëse të Patrullës së Përgjithshme.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme 15 efektivë të Policisë në Vlorë kanë rezultuar pozitivë në testin e drogës që u është bërë së fundmi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese