Rezulton pozitiv me Covid ministri i Brendshëm i Indisë: Të gjithë ju që keni kontaktuar me mua izolohuni

Publikuar tek: bota, më 07:01 03-08-2020 Rezulton pozitiv me Covid ministri i Brendshëm i Indisë: Të gjithë ju që keni kontaktuar me mua izolohuni Amit Shah

Ministri i punëve të brendshme të Indisë, Amit Shah, ka rezultuar pozitiv me Covid.

Lajmin e ka bërë me dije vet Shah përmes një postimi në “Twitter” ku tregoi se është shtruar në spital dhe po merr ndihmën e mjekëve.

“Kërkoj nga të gjithë ju që keni pasur kontakt me mua ditët e fundit që të izoloheni dhe të testoheni”, tha ai më tej.

Amit Shah, është njëri nga politikanët më të fuqishëm të Indisë dhe një person i afërt me kryeministrin Narendra Modi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « DJ i njohur ‘harron’ koronavirusin, spërkat publikun me alkool (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.012088060379028
array(1) { ["section"]=> string(111) "rezulton-pozitiv-me-covid-ministri-i-brendshem-i-indise-te-gjithe-ju-qe-keni-kontaktuar-me-mua-izolohuni-215887" }