Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rezultoi pozitive me COVID-19, Veliaj i uron shërim të shpejtë ambasadores së SHBA-ve Yuri Kim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

26b73e9fb5ce6a462654fdc3bbea1e78

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ka uruar shërim të shpejtë ambasadores amerikane Yuri Kim prej COVID-19.

Ishte vetë ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim e cila bëri të ditur se ka rezultuar pozitive me COVID-19. Ajo siguroi se do të vijojë detyrat e saj dhe do të vetë izolohet në shtëpi për ditën në vijim.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img