Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Rezultoi pozitiv në testin e Covid-19, mjeku Andi Koraqi shkon vetë në spitalin Infektiv

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eee1243faac44ff3901ce2064d8224e0

Andi Koraqi shefi i Laboratorit të Mikrobiologjisë në QSUT i cili është infektuar me koronavirus bëhet me dije se është paraqitur vetë pranë spitalit Infektiv.

Pasi Koraqi ka rezultuar pozitiv në testin e Covid-19, numri i mjekëve dhe infermierë të infektuar në vend nga 32 ka shkuar në 33.

Kujtojmë se ditë më parë u njoftua se të infektuar me Covid-19 janë edhe kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj dhe drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, Mirela Cami.

Në total në vendin tonë janë raportuar 223 të infektuar dhe 12 viktima nga Covid-19, ku numrin më të lartë të të prekurve e mban Tirana.

Andi Koraqi:

fc4dddaa15d03d6e031ffeb729617072_L.jpg

[iframe width=”100%” height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/ZJauMQD44Z4″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img