Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Rezultoi pozitiv me koronavirus, burri hidhet në det dhe tenton të mbytet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7962bec35404fbdeeff2525185b7a13b

Një burrë ka tentuar t’i japë fund jetës, pasi rezultoi pozitiv me koronavirus. Ngjarja ndodhi mesditën e sotme, në plazhin e Proasteio në Patra, Greqi.

Mediat fqinje shkruajnë se ai u hodh në det, duke dashur të kryejë vetëvrasje. Fatmirësisht grupet e shpëtimit ndërhynë në kohë dhe nxorën ndërsa ishte ende me shenja jete.

Ai iu tha atyre se u përpoq t’i jepte fund jetës së tij sepse u testua pozitiv me koronavirus, dhe nuk mund ta përballonte këtë gjë.

Më shumë

spot_img
spot_img