Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

REZULTATET E FUNDIT: Partia Socialiste lë mbrapa demokratët, thellon avantazhin në rang vendi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet e fundit për çdo parti në rang të vendit.

Nga përditësimi I orës 08:01 të mëngjesit të 26 prillit, shihet se PS vazhdon të thellojë ndjeshëm avantazhin me PD dhe partitë e tjera.

REZULTATET E FUNDIT, ORA 08:01– 26 PRILL

Partia Socialiste: 182284

Partia Demokratike: 140339

Lëvizja Socialiste për Integrim: 25984

178469681 470722374046441 3357817081448584137 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img