Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rezultate SKANDALOZE në testin e matematikës, nga 4 te 6 janë mbi 16 mijë maturantë, vetëm dy kanë marrë 10 absolute

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Janë publikuar rezultatet për testin e matematikës për maturën 2020-2021.

Rezultate zhgënjyese dhe shumë të ulëta. Nga 4 deri në 4.99 ku përfshihet edhe nota 5 janë 7611 maturantë, ku 3018 janë ngelësa.

Nga nota 5-5.99 ku përfshihet edhe nota 6 janë 8489 maturantë. Nga 6 te 6.99 ku përfshihet edhe nota 7 janë 7399 maturantë.

Nga 7 te 7.99 ku përfshihet edhe nota 8 janë 4432 maturantë. Nga nota 8 te 8.99 ku përfshihet edhe nota 9 janë 2268 maturantë.

Nga 9 deri te 9.99 ku përfshihet edhe nota 10 janë 2506 maturantë. 10 absolute kanë marrë vetëm dy maturantë.

Screenshot 6 32

Më shumë

spot_img
spot_img