Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Rezarta Shkurta “turpëron” publikisht nipin e Enver Hoxhës, Ermali e “gënjen” me gjysëm akullore: Kështu është kur e ke burrin….

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë.

Ata kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë pak kohë më parë, ndërsa pamjet nga ceremonia përrallore morën vëmendjen mediatike.

Së fundmi Rezarta ka publikuar një foto me akullore, duke “thumbuar” me nota humori bashkëshortin e saj:

“Kur i kërkon burrit nga Gjirokastra të të blejë një akullore! Mirë që s’më bleu një kaush bosh!”, ka shkruar Rezarta në foton që shpërndan në Instastory.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img