Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

Rezart Veleshnja reagon për sulmin ndaj Berishës: Shqipëria ka vetëm psikopatë dhe klasë të rëndomtë punëtore!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka reaguar për sulmin ndaj kreut të Partisë  Demokratike, Sali Berisha, në protestën e sotme, ku 31 vjeçari Gert Shehu goditi me grusht në fytyrë liderin e PD.

Ai e cilëson si një turp dhe skandal këtë akt të paprecedentë. Sipas tij ky gjest tregon se vendi ynë “ka vetëm psikopatë dhe klasë të rëndomtë me probleme mendore”.

“Nje turp dhe nje skandal i paprecedente! kjo tregon qe shqiperia ka vetem psikopate dhe klase te rendomte puntore [email protected]@mendore! Te godasesh nje lider (me te mirat dhe te kqiat e veta) eshte fundi i nje marrezie! Ky eshte vendi jone i dashur goditet nje burre 80 vjec me grusht ne mes te dites! Edi rama( fshati digjet kurva krihet)”, shkruan Veleshnja.

Lexo edhe: GODITET ME GRUSHT dhe GJAKOSET Sali BERISHA, dhunohet nga truprojat autori (VIDEO)

Më shumë


spot_img
spot_img