Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
49 %
3.1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

Rezart Veleshnja lëshon thumbat në “ajër”, habit me deklaratat e tij: Iku koha e vlerave, është koha e antivlerave dhe e …

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas Eneda Tarifës dhe Xhemi Shehut rolin e prezantuesës së spektaklit më të madh të humorit, Portokalli, e zuri moderatorja simpatike Fjoralba Ponari.

Si çdo projekt tjetër edhe ky sezon në Portokalli u mbyll me sukses nga Fjoralba. Edhe një herë ajo i vërtetoi të gjithëve që është e zonja të përballojë çdo lloj spektakli, jo vetëm si moderatore, por edhe si aktore me disa role të vogla.

Edhe pse u prit mjaft mirë nga publiku, kolegu i saj Rezart Veleshnja si duket paska disa kritike. Edhe pse emri i Fjoralbës nuk përmendet në asnjë pjesë të postimit të aktorit, duke e lexuar menjëherë na shkoi mendja te ajo.

Aktori fillimisht ka publikuar një foto të Eneda Tarifës, mbi të cilën shkruan se ajo dhe Xhemi kishin vlera e se tani ka ardhur koha e antivlerave dhe nuk e përfundon fjalinë.

“Nuk do vinë më moderatore si Xhemi Shehu dhe Eneda Tarifa. Iku koha e vlerave, është koha e antivlerave dhe e… Kishin sy në skenë dhe ishin plot sharm”, shkruan Rezarti.

Nuk është ndalur me kaq dhe pas fotos së Endedës, aktori ka postuar një foto të Xhemit krah së cilës ka shkruajtur: “E pazëvendësueshme, profesioniste dhe mall për ty”.

Më shumë


spot_img
spot_img