Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Rey Manaj super gol, Barcelona e lavdëron në rrjete sociale (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vijon paraqitja pozitive e futbollistëve shqiptarë në miqësoret para sezonale. Rey Manaj ka gjetur rrugën e rrjetës në miqësoren që Barcelona luan ndaj Gimnastic.

Sulmuesi nga Lushnja u aktivizua në pjesën e dytë nga Koeman, dhe gjeti rrjetën në minutën e 60-të. Një gol që mund t’i bëjë shumë punë sulmuesit të kombëtares sonë, i cili është në dilemë për të ardhmen.

Vetë klubi i Barcelonës e ka lavdëruar në rrjete social duke shkruar “absolute golazo”, ndërsa në stadium ndodhet dhe presidenti Joan la Porta.

Më shumë

spot_img
spot_img