Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Rexhep Rraja kërkon LIRINË në Gjykatën e Krujës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rexhep Rraja, djali i deputetit të PS Rrahman Rraja kërkon revokimin e masës së sigurisë “arrest me burg” në Gjykatën e Krujës.

Rraja, i cili është nën masën e sigurisë “arrest me burg” i akuzuar për “përndjekje” ndaj Xhisiela Malokut kërkon lirinë.

Mbetet për t’u parë se çfarë do vendosë gjykata aq kohë sa mbi të rëndon vetëm akuza e përndjekjes dhe jo ajo e dhunës. Xhisiela Maloku ka qenë kontradiktore me deklaratat e saj dhe siç pohon vetë, të vërtetën e kësaj historie e di vetëm ajo.

Më shumë

spot_img