Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Rexhep QOSJA sot feston 85 vjetorin:JA ÇKA DEKLARUAR për politikanët dhe oligarkët shqiptarë në 2019

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img