Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Revoltohet Meta: Mjaft me dhunë politike e shantazhe mafioze ndaj sportit! Negociatat keni 3 vjet që na i bllokuat me BE, pse doni të na përzini nga UEFA?!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me zgjedhjet për kreun e FSHF-së.

Përmes një postimi në rrjetet sociale kreu i shtetit ka bërë një thirrje për politikën, duke i kërkuar që të mos bëjnë shantazhe ndaj sportit.

“Negociatat keni tre vjet që na i bllokuat me Bashkimin Europian, po nga UEFA përse doni të na përzini?

Mjaft me dhunë politike dhe shantazhe mafioze ndaj sportit!”, shkruan Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img