Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Revoltohet Mandi Nishtulla: Jam gjithë ky artist dhe nuk dekorohem se jam gabel

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

I ftuari i kësaj radhe në emisionin “Expuls” ka qenë këngëtari i njohur, Mandi Nishtulla.

Gjatë intervistës, Mandi është shprehur i revoltuar dhe ka shpërthyer për faktin se nuk e vlerësojnë pasi është me ngjyrë.

Ai tregon se edhe pse është artist që të gjithë e duan, nuk është dekoruar.

Gjithashtu këngëtari shtoi se nëse ai do ti futej politikës do të kishte mbështetjen e shumë personave.

“Unë nuk dua vetë t’i futem politikës, se pasha zotin e madh gjysmë milioni jevgj e gabel vinë mbrapa meje”,- u shpreh ai.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img