Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Revoltohet Kujtim Gjuzi: Rama i tromaksur shtoi orarin e plandemisë, tani do rrimë të gjithë një orë më shumë me b**hë përpjetë në haremet turistike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka dalë kundër zgjatjes 1 orë të lejimit të muzikës në bare dhe restorante. Ai thotë se Komiteti i Ekspertëve e zgjati orarin pasi kryeministri Edi Rama foli i trembur nga protesta në Vlorë.

Sipas tij, tani qytetarëve u duhet të qëndrojnë 1 orë më shumë me b**hë përpjetë në haremet turistike.

Gjuzi ndalet edhe te video e kryeministrit Rama duke pastruar mbeturinat në Lungomare në Vlorë, ku thotë se Rama doli natëtn për të mbledhur plehrat që i hidhte shoqëruesi i tij, pasi nuk ka shanse që kryeministri të mbajë në makinë thas eneilon për mbetjet urbane.

Postimi i plotë:

“Komiteti” i eksperteve shtoj orarin e PLANDEMISE pasi foli i tromaksuri nga protesta e Vlores krye eksperti Edi Kristaq RAMA

Te gjithe nje ore me shume ne “HAREMET” turistike Te gjithe me b**h perpjete ne qendrat urbane Shqiptare te Europes Kristiane ku duam te shkojme por nuk na pranojne sepse jemi NUSE duvak otoman. Europianet nuk na pranojne jo vetem sepse  ne risollem dhe rimbajme Rilindjen e GRAVE post tirq tashme Burra e Gra “besimtare me pantallona te shkurtera.

Plandemia RAMA ska te sosur me cdo mjet me cdo kusht ne cdo skute mendon se si te ruaje pushtetin personal ne kete rast edhe diplomatet ATLANTIKE po dorezohen perballe faktit:

 “QORR PER HORR SHUME MIRE RAMEN E KAM NE OBORR”

Vlora kesaj here u ngrit kunder Kryeministrit i cili iku per tu kthyer vetem per pushime ne ate qytet qe per hir te se vertetes ne 30 vite vetem nje here Bashkine ja ka dhene PD se doktorit famemadhi qe eshte ne gjendje te trondise krejt rajonin edhe kur PD e len me 200 vota per zgjedhjet maskarade te dates 25.04.2021

Vlora ne proteste dhe EDI RAMES i’u prish gjumi…??!!! Doli naten me Hene te plote e u gdhi duke pastruar letrat qe hidhte Shoqeruesi se nuk ka shanse Edi RAMA te mbaje ne makinen kryeministrore thase neilon per mbetje Urbane. Dikush prej Leberve e krahesuan Kryeministrin me LUGATIN e perralles Otomane por duke qene se ne Vlore nuk kane frike as LUGAT e as DUKAT te gjithe pane nje kryeminister qe menderoset perballe nje proteste Vlonjate…..

Krye eksperti urdheroj ekspertet qe te shtynin me nje ore Plandemine RAMA covid19, 20, 21,22, dhe keshtu “fitoj’ turizmi i korrupsionit jo vetem ne Lungo MARE por fitoj serish kryeeksperti i Rilindjes EDI KRISTAQ RAMA ne fakt fitova edhe une ne kete dite feste te ISLAMIT qe sipas MOHAMER GEDAF libia dhe promovu nga Edi GEDAF RAMA te mesyjme Europen qe eshte fajtore qe nuk martohet me Rilindjen e rames nen DUVAKUN OTOMAN

Më shumë


spot_img

spot_img