Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Revoltohet Kreshnik Spahiu: Big Brother dhe Përputhen janë shndërruar në bukë e oksigjen për miliona shqiptarë! Po nuk u puthën Donaldi e Beatrix, shqiptarët nuk i zë gjumi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shikueshmëria e lartë e dy spektakleve televizivë, Big Brother dhe Përputhen, ka revoltuar Kreshnik Spahiun. Ai thotë në një postim në rrjetet sociale se këto spektakle janë shndërruar në bukë, ujë, gjellë dhe oksigjen për miliona shqiptarë.

Spahiu shprehet se situata është aq e rëndë, sa Ismail Kadare ndiqet nga 10.000 njerëz, ndërsa Tea Trifoni ndiqet nga 500.000 fans.

Postimi i plotë:

Big Brother & Përputhen janë shndërruar në bukë, ujë, gjellë dhe oksigjen për miliona shqiptar.

Aq rëndë është situata sa:

– Ismail Kadare ndiqet ka 10.000 njerëz, ndërsa Tea Trifoni ndiqet nga 500.000 fans.

– Fifi pëlqehet nga 700.000 shqiptarë, ndërsa Jim Belushi i Holliëood shumë pak 200.000 nga gjithe bota.

Big Brother Gjermani premier në vitin 2000 u ndoq vetëm nga 5% e gjermanve. Më pas nga 0.7%. Në Shqipëri 87% flen gjumë vetëm pasi puthet Donaldi me Beatrix për ndryshe e gdhinë zgjuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img