Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Revoltohet Erion Braçe: Debili televiziv thotë që Sali Berisha nuk duhet shpallur “non grata” sepse nuk po vjedh sot, thjesht vrau atëherë në mes të Bulevardit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti socialist Erion Braçe është revoltuar me një analist në një emision televiziv mbrëmjen e sotme, pasi ky i fundit tha se Sali Berisha nuk duhej shpallur “non grata” nga SHBA.

Ai e quan analistin të cilit nuk ia përmend emrin një “debil televiziv”, pasi ky analist ishte shprehur se Berisha nuk po vjedh sot, ndaj edhe nuk duhej marrë ai vendim ndaj tij, ndërkohë që Braçe e akuzon ish-kryeministrin për vrasjen e 4 qytetarëve në 21 janar 2011.

“Ceshte debili televiziv? Eshte ai i cdo te enjteje, ne cdo jave e cdo vit, per shume vite rresht qe mendon dhe e thote me ze: AMERIKA gabon qe s’me degjon mua qe mbroj Sali Berishen; s’duhet te marre vendimin e saj ndaj Sali Berishes! Pse? Sepse Berisha i vret socialistet.

Ja urdhero; Vijon i njejti debil: Ky pensionisti (Sali Berisha) qe ka vrare ne mes te bulevardit duhet te shpallet “non grata”? Jo! Pse? Sepse ai nuk po vjedh sot! Thjesht vrau atehere”, shkruan Braçe në 2 postimet e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img