Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Revoltohet Braçe: Më idiotët në rrugë janë ata me targë 007, më idiotët në FB dhe Instagram janë ato me…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Me kë e ka zëvendës-kryeministri?

Mund ta ketë stresuar dikush apo është diçka e grumbulluar nga eksperienca e tij personale, si në rrugë ashtu edhe në rrjete sociale.

Në një postim në Twitter ai nuk nguron të ofendojë dhe të përgjithësojë të gjithë ata që drejtojnë një mjet me targë 007 ndërsa për sa i takon rrjeteve sociale e ka inatin me ata që kanë adresa false duke mos pasur asnjë postim në llogarinë e tyre.

Me siguri është mërzitur nga “bosat” e rrugës me makina të shtrenjta e me targa “të koduara” që ecin ngadalë e dëgjojnë muzikë. E sigurisht ata që quhen “fantazmat” e rrjeteve sociale me adresa false e që nuk ngurojnë të komentojnë, të fyejnë apo të shantazhojnë këdo që nuk e kanë qejf.

Shënimi i Erion Braçes

Nder me idiotet ne rruge/trafik jane ata me targen 007! Nder me idiotet ne rrjet/trafik, instagram, tëitter e posacerisht ne facebook, jane ata pa asnje postim ne profilet e tyre, por kane flamuj te dynjase ama!

Më shumë

spot_img
spot_img