Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Revoltohet Berisha: O sot o kurrë, ta shporrim këtë kalbësirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Te perze nga Shqiperia rinine, te ardhmen e saj!

O sot o kurre duhet te ngrihemi dhe te shporrim kete kalbesire, Jorgo Zograf te dyte nga sundimi shitja e Shqiperise, interesave jetike, vetiake dhe kombetare te shqiptareve! sb

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img