Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Revoltohen motrat e 32-vjeçarit që terrorizoi Tiranën, përplasen me policinë dhe mediat: O by**ira mu*i

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy motrat e autorit të incidentit, kanë mbërritur pak minuta më parë në sheshin “Skënderbej”, ku janë përplasur me policinë dhe mediat.

Vajzat kanë nisur të ofendojnë punonjësit e policisë, por janë përplasur edhe me gazetarët që raportonin drejtpërdrejt nga vendi i ngjarjes, mendohet të revoltuara për shkak të mënyrës së neutralizimit të autorit.

“Të q* robt, hiqi kamerat. Është vëllai im. Ore ku është ai që…hiqi kamerat o kafshë”.

LEXO EDHE: EMRI-VIDEO: Ky është “mallisti” 32 vjeçar që hyri me makinë te Sheshi Skënderbej, mori para disa mjete të tjera dhe rrezikoi qytetarët

Kujtojmë se Arben Mema hyri me makinë në sheshin “Skënderbej” duke çarë barrierat dhe tentoi të përplasë qytetarët që ndodheshin aty. Fatmirësisht kalimtarë të rastësishëm ndërhynë duke e neutralizuar në kohë, ngjarje që përfundoi pa asnjë të lënduar.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img