Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Revoltë në rrjet, komentuesit “masakrojnë” emisionin në Top Channel: Të pashpirt! Për disa klikime po “telepërdhunoni” njerëzit e shkretë, si nuk u ngopët! (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

79a52bd7b1758593582e625042ee5e70

Ka shpërthyer revolta në rrjet ndaj emisionit “Shqipëria Live” në Top Channel, pasi ky emision transmetoi një intervistë me 89 vjeçaren e përdhunuar nga nipi i saj ditën e djeshme në Divjakë.

Gjatë intervistës e moshuara rrëfeu dhunën që nipi kishte ushtruar mbi të, por gazetari insistonte që ajo të fliste më shumë dhe t’i tregonte edhe detaje nga përdhunimi.

Komentuesit nuk janë kursyer në kritika, duke akuzuar emisionin se po shkatërron jetën e njerëzve vetëm për disa klikime më shumë.

“Su ngopet nga 3 dit per like e klikime duke nxjerr kte nene te gjore.. Zoti ua laft haqet…pseudo gazetare…po faj ka i biri qe ju ka len juve ti hyni ne shpi…”, shkruan njëra nga komentueset.

Screenshot_4.pngScreenshot_5.pngScreenshot_7.pngScreenshot_6.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img