Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Revolta e gruas: Haram i pastë familja e Klodianit nëse ka marrë lekë! Në protestë dola nga televizori, s’rrijsha dot në shpi kur e pashë

spot_img

Lajme të ngjashëm

f56d78f15896b6f0313a61c3f976d932

Disa qytetarë kanë dalë ditën e sotme në protestën për vrasjen e Klodian Rashës, ndër ta edhe një grua e moshuar.

E revoltuar pasi kishte dëgjuar për lajmin se familjes së Klodian Rashës i është lidhur pension mujor, gruaja tha për mikrofonin e “Ora News”, “haram i paçin nëse është e vërtetë”.

“Haram i pastë familja po ka marrë lekë. Unë dola në protestë se nuk rrijsha dot në shtëpi kur e pashë nga televizori. Serbi mund të rrafë kosovarët por fëmijët e vetë nuk i rref kështu. Turp të ketë, Edi Rama po qe burrë, të dalë këtu. Dhe nëse merr lekë ajo familje, turp, turp. Lekun t’ja plasë në fytyrë”, u shpreh ajo.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img