Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Revista “Time” shpall Taylor Swift si personazhin e vitit

Shkruar nga Newsbomb
Revista “Time” shpall Taylor Swift si personazhin e vitit

Revista “Time” ka shpallur këngëtaren me famë boëtrore, Taylor Swift, si personazhin e vitit.

Emri i këngëtares është nxjerrë nga një listë finalistësh, e cila përfshinte Barbie-n, mbretin Charles III, dhe shefin e kompanisë OpenAi, Sam Altman

Këtë vit, Taylor Sëift publikoi versionet e riregjistruara të ‘Speak Noë’ dhe ‘1989’, pjesë e një projekti shumëvjeçar për të rifituar pronësinë e punës së saj.

Karriera dhe sukseset e vazhdueshme të këngëtares janë bërë temë diskutimi edhe nëpër disa kolegje në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vitin e kaluar, revista “TIME” shpall presidentin ukrainas, Volodymyr Zelensky si personazh të vitit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese