Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Restorant, kopësht e pishinë: Ja si do të jetë ferma e re e Blerina Bombajt (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dietologia Blerina Bombaj do të rindërtojë fermën e saj. Me një sipërfaqe më të madhe, ku ka hapësira jo vetëm për kopësht dhe restorant. Ajo publikoi projektin 3D në rrjetet sociale.

“Dashtë Zoti kjo hapësirë e projektuar kaq bukur për argotizmin tone, te behet se shpejti realitet”, shkruan Blerina.

Përveç hapësirave të mëdha për bujtinat dhe kopshtin për serra, për agroturizmin e ri është projektuar edhe një pishinë.

“Del robi nga pishina, zgjat dorën e merr një kokërr domate si me lezet. Inshalla ju behet realitet, se njerëzve punëtorë u takojnë me shume se kaq”, shkruan një komentuese.

gferg3egh
dfgrgth4rh5h45h
sdfwge4g3eg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img