Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Reshjet e shumta të shiut shkaktojnë rrëshitje dherash, bllokohet qarkullimi i mjeteve në askin Fier-Ballsh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a8cc0a54caffbf2d56152a80b7e669c6

Reshjet e shumta të shiut të regjistruara ditët e fundit në vend kanë shënuar dhe problematika në zona të ndryshme.

Bëhet me dije se aksi Fier-Ballsh është bllokuar ditën e sotme si pasojë e rrëshitjeve të dherave të shkaktuara nga reshjet e dendura të shiut.

Prooblematika është raportuar në vendin e quajtur Visokë, ndëra në vend kanë mbërritur punonjësit të cilët po punojnë për pastrimin e rrugës.

Screenshot_7.pngScreenshot_8.pngScreenshot_9.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img