Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Reshjet e shiut do të intensifikohen”, Bashkia paralajmëron qytetarët: Shmangni të gjitha lëvizjet…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

40cea49c5540fd9cde76b029235247cb

Bashkia e Vlorës ka paralajmëruar se reshjet e shiut do të intesifikohen gjatë orëve të mbrëmjes dhe qytetarët duhet të tregohen të kujdesshëm.

Bashkia bën thirrje që qytetarët të shmangin çdo lëvizje në akset problematike.

Postimi i plotë:

Te nderuar qytetare!

Rreshjet e shiut do të intensifikohen gjatë orëve të mbrëmjes dhe orëve të para të mëngjesit për këtë arsye do t’ju luteshim të shmangnit të gjitha lëvizjet me automjete në akset problematike si dhe parkimin e automjeteve në këto akse.

Paralajmërimet e meteorologëve për përmbytje kërkojnë të jemi të kujdesshëm.

Për çdo nevojë urgjente kontaktoni me Ujësjellës Kanalizimet dhe Shërbimet publike të Bashkisë së Vlorës.

Kujdesuni për veten dhe familjet tuaja!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img