Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Reshjet e dendura të shiut sjellin përmbytje në Kukës, rrëzohen disa pemë, uji futet nëpër dyqane

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Qyteti i Kukësit është përfshirë ditën e sotme nga rrebeshe të mëdha shiu, që kanë shkaktuar përmbytje në të gjitha rrugët e qytetit.

Nga breshëri dhe era e fortë janë rrëzuar edhe disa pemë, të cilat kanë rrezikuar jetën e banorëve dhe qytetarëve që udhëtonin me automjetet e tyre.

Gjithashtu ka patur edhe dëme të shumta material, pasi uji ka hyrë në disa dyqane, ndërkohë që rrugët janë bërë shumë të vështira për t’u kaluar.

Më shumë

spot_img
spot_img