Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Reshjet e dëborës shkaktojnë problemet e para, raportohen disa aksidente në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

17111b8023a71ca5f369b0adfac2615d

Reshjet e dëborës që filluan para pak orëve në Tiranë i kanë bërë rrugët më të rrëshqitshme.

Si pasojë, në kryeqytet janë raportuar disa aksidente, por fatmirësisht pa të lënduar dhe vetëm me dëme të vogla materiale.

Në foton e siguruar nga neësbomb shihet se dy mjete janë përplasur me njëri tjetrin, por asnjë nga shoferët nuk është lënduar.

I gjithë vendi ynë po përballet me reshje të shumta shiu dhe dëbore që kanë sjellë edhe probleme me qarkullimin, ndërkohë që disa akse nacionalë mbeten ende të bllokuar.

Më shumë

spot_img
spot_img