Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Reshje të dobëta shiu në të gjithë vendin, ja si do të jenë temperaturat sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

943209eba5c4190bee5ec28b39c81c7f

Dita e sotme pritet të karakterizohet nga mot me reshje të dobëta në të gjithë vendin.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, në qarqet Dibër, Elbasan, Berat, Vlorë, Korçë dhe Gjirokastër reshjet priten deri lokalisht mesatare.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 27°C

në vendet e ulëta: 18 / 28°C

në vendet malore: 12 / 23°C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare, sidomos në bregdet dhe në terrenet malore.

105421457_1719792558174583_5417088635027760914_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img