Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Reshje të dendura shiu, përroi i Zaranikës rrezikon daljen nga shtrati

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1b9ecc076ca4ac6ce3256267ca415b69

Reshjet e dendura të shiut ditën e fundit në vend kanë sjellë dhe problematika të shumta.

Bëhet me dije se si pasojë e shirave intensive përrroi i Zaranikës në Elbasan rrezikon të dalë nga shtrati.

Ndërkohë lagja “Vullnetari”, “Dyli Haxhire” dhe “28 Nëntori”, janë më të rrezikuarat nëse prurjet vijojnë të jenë në rritje.

Më shumë

spot_img
spot_img