Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Reshje shiu në gjithë vendin, mësoni si do jetë moti sot

Lajme të ngjashëm

Dita e sotme parashikohet me një kthesë e motit, edhe pse zyrtarisht fillon pranvera.

Priten vranësira dhe reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatave.

Gjithashtu për këtë ditë pritet një rënie e ndjeshme e temperaturave në vlerat e mesditës.

Më shumë