Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Reshje shiu në disa zona, zbuloni surprizat e motit për sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

01b25500bd6076672c0cc18f3e8685a4

Sipas Institutit të Gjeoshkencave ditën e sotme priten reshje të dobëta qarqet: Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë dhe Korçë (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Në zona të kufizuara të qarqeve, nuk përjashtohet mundësia që të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me kohëzgjatje të shkurtër, më e mundshme në terrenet malore (dhe ato pranë tyre) kryesisht gjatë pasditeve.

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 30 °C

në vendet e ulëta: 20 / 30 °C

në vendet malore: 13 / 26 °C.

ERA

Sot era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

auto_m21567718997.jpg

 

Më shumë

spot_img