Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Reshje shiu në disa zona, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi ynë përsëri do të jete nën ndikimin e masave ajrore të paqendrueshme. Moti parashikohet me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimi. Përgjatë vijës bredgetare reshje shiu të herëpasherëshme me intensitet të ulët, në mesditë reshjet e shiut do të shtrihen edhe në zonën jugore e atë qendore të vendit.

Era do të fryjë me drejtim verilindje – juglindje 1-7m/sek, ndërsa në bregdet hera-herës fiton shpejtësi deri në 10m/sek. Valëzimi në dete të forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zona malore 5 deri 15 °C

në zona e ulëta 8 deri 21°C

në zona bregdetare 10 deri 21 °C

Ju urojmë një pasdite të bukur!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img