Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Reshje shiu dhe rrufe, mësoni si do të jetë moti për nesër dhe pasnesër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditët e enjte dhe e premte do të karakterizohen nga mot i paqendrueshëm. Përgjithësisht në qendër e veri do të mbizotërojnë vranësirat e ndërsa në jug dhe kthjellime.

Reshjet e shiut do të jenë të karakterit të shtrëngatave lokalisht dhe me rrufe në veriperëndim, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak.  

Duke ditur që jemi në stinën e pranverës reshjet kanë karakteristikë të nisin në orët me temperatura në rritje dhe përfundimi i tyre vjen i menjëhershëm.

Era do të mbizotërojë nga kuadrati i jugut e lehtë e përkohësisht mesatare. Valëzimi i forcës 3 ballë.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img