Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Reshje shiu dhe dëbore, mësoni si do të jetë moti për sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

e4ba4c7c3eba2431cf35c3f019757724

Ditën e Diel moti parashikohet i vranët shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët në të gjithë territorin.

Në zonën e jugut reshjet me intensitet mesatar në formën e shtrëngatave.

Në zonën e veriut në lartësitë mbi 300 metër reshje dëbore ndërsa në zonën e juglindjes në lartësitë mbi 1000 metër reshje dëbore.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img