Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Reshje shiu dhe borë në zonat malore, moti pritet të përmirësohet pasdite

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mëngjesi i ditës së sotme ka rikthyer reshjet e shiut. Sipas MeteoAlb pjesa e parë e ditës do të jetw me vranësira dhe me reshje shiu.

Në zonat e thella malore reshjet priten të jenë në formë dëbore. Por orët e mesditës dhe pasditja përmirësojnë përkohesisht kushtet e motit.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por do të ulen në mesdite duke u luhatur nga 0°C deri në 17°C. 

Era do fryjë e lehte në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img