Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Reshje dëbore dhe shiu, ARSSH jep njoftimin për akset kombëtare: Qarkullimi vazhdon normalisht

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë të ditur se në rrethin e Tropojës, Dibrës dhe në qarkun e Kukësit gjatë ditës së sotme edhe pse ka pasur prezencë të borës, deri tani qarkullimi vijon normalisht.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ARRSH bën me dije se borëpastruese janë në terren dhe kanë bërë pastrimin e akseve dhe se qarkullimi vazhdon normalisht.

Postimi i plotë:

Reshje bore në Rajonin Verior 🌨

📍Në rrethin e Tropojës, 📍në rrethin e Dibrës, 📍në qarkun e Kukësit gjatë ditës së sotme kanë filluar reshjet e borës pa shkaktuar probleme me qarkullimin.

Në Rajonin Qendror dhe Jugor ka pasur reshje shiu, me intensitet mesatar 💦

🚜Kontraktorët me mjetet borëpastruese janë në terren dhe kanë bërë pastrimin e akseve.

Qarkullimi vazhdon normalisht në të gjitha akset kombëtare🚗

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img