Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Reshat Arbana mesazh për vaksinimin kundër Covid: T’i ruajmë e t’i mbrojmë njerëzit e zemrës nga transmetimi i këtij virusi të rrezikshëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme  e ka nisur me një mesazh të dhënë nga aktori Reshat Arbana për vaksinimin kundër Covid-19.

Në mesazhin e tij Reshat Arbana thotë se duhet t’í ruajmë dhe ti mbrojmë njerëzit e zemrës nga transmetimi i virusit të rrezikshëm.

“Të mendojmë më shumë për mbrojtjen e të drejtave tona njerëzore:

Së pari, të jemi të fortë e të shëndetshëm. Së dyti, të jemi të gëzuar e të lumtur. Të falim sa më shumë dashuri për njerëzit e dashur të zemrës. Ti ruajmë e t’i mbrojmë ata nga transmetimi i këtij virusi të rrezikshëm” thotë ai në mesazhin e tij.

Screenshot 7 39
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img