Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Replikuan me njëri tjetrin në Kongresin e PS-së, Ulsi Manja publikon foton me Bledi Çuçin: I dhamë fund “luftës së ftohtë”!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja dhe ministri Brendshëm Bledi Çuçi replikuan me nëjri tjetrin gjatë Kongresit të sotëm të Partisë Socialiste.

Çuçi i tha Manjës se foli sikur ishte anëtar i Komisionit të Rithemelimit dhe ia bëri të qartë se PS në Berat është më e organizuar se ajo në Dibër, ndërkohë që ministri i Drejtësisë replikoi duke i thënë se PS e Beratit ka organizim të mirë për shkak të Blendi Klosit, duke ia atribuuar atij meritat për fitoren e PS në këtë qark, pavarësisht se në Berat drejtues politik është ministri Çuçi.

Por pas Kongresit duket se dy ministrat i kanë zgjidhur “mosmarrëveshjet”, pasi Ulsi Manja ka pyblikuar një foto krah kolegut të tij, teksa shkruan se i kanë dhënë fund “luftës së ftohtë”.

Me Bledin pas Kongresit,ku i dhamë fund “luftës së ftohtë”, shkruan Manja krah fotos.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img