Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Reperja merr vendimin “drastik”, ndjekësit shokohen nga Tayna (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperja Tayna është një nga personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në botën e show biz-it shqiptar.

Ajo ka treguar se është një besimtare myslimane, por sipas saj kjo gjë ka shokuar ndjekësit, pasi ata nuk mund ta besojnë se bukuroshja ka vendosur të agjërojë gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit.

Kjo mesa duket, pasi fansat e njohin mirë natyrën dhe energjinë që e karakterizon Taynën, e cila në videoklipet e saj paraqitet tejet joshëse dhe seksi.

“Njerëzit po shokohen kur i them se agjëroj. Më pëlqen ta shoh këtë”, ka shkruar Tayna në Instastory.

Tashmë reperja është duke shijuar suksesin e projektit të ri muzikor  “WTF”, një bashkëpunim me reperen britanike Ivoriana Doll, i cili është pritur mjaft mirë nga publiku.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img