Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Reperja e njohur shqiptare feston ditëlindjen, i dashuri grek i pari që e uron

spot_img

Lajme të ngjashëm

0c2a71b473077651d389e0ee0150b98c

Rina Balaj është një ndër reperet më të mira edhe pse e re në moshë ajo ka rritur suksese me hitet e saj dhe bashkëpunimet.

 

Sot, reperja feston ditëlindjen dhe që në orët e para pas mesnatës, ajo ka marrë urime të shumta nga fansat dhe kolegët e saj.

Rina ka lindur më 28 janar të vitit 1999 dhe sot ka ajo ka mbushur 21 vjeç.

Ndër urimet e para ishte edhe i dashuri, Sin Boy reperi grek, me të cilin e ka bërë lidhjen publike kohët e fundit.

Në një foto ku shfaqen së bashku Sin Boy ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen vajzës më të bukur në botë”.

balajrina_69650723_159413915142568_8426596596265269583_n-e1568654058152-780x439.jpg

75489916_534860693961384_3958920749257114288_n-e1575539772977-780x439.jpg

Më shumë

spot_img