Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Reperi shqiptar shkon në hotelin që u shemb i gjithi në Durrës, u çon ushqime zjarrfikësve dhe qëndron me ta (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka qenë reperi ai që ka qëndruar disa orë me ta dhe ju ka ofruar ushqim dhe pije. Kujtojmë se deri tani janë shpëtuar 46 persona, ndërkohë kanë humbur jetën 24 të tjerë dhe më shumë se 650 të plagosur kanë marrë ndihmë mjekësore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img