Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Reperi shqiptar rrëzohet keq gjatë spektaklit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Po përpiqej të realizone me shpejtësi sfidën, por reperi Getinjo ka rrezikuar shumë në momentin kur është rrëzuar në skenë.

I ftuar në emisionin “Supersfida”, Getinjo duke mbajtur disa shishe në duar vrapon në skenë, por në një çast rrëshket dhe shtrihet në skenë.

Vetë reperi e ka postuar në instagram momentin e sikletshëm dhe shkruan: “Auchh’. Break Dance n’druu. Për pak mu thy krejt. Prap si lshova pijet”.

{mp4}39964{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img