Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Reperi Rick Ross mbërrin në Shqipëri, ja çfarë i tërheq vëmendjen amerikanit në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

1924706a8022081526305a108411fd95

Reperi i njohur amerikan Rick Ross ka mbërritur në Tiranë, ku do të performojë mbrëmjen e sotme në një për club-eve të kryeqytetit.

Reperi ka postuar disa foto dhe video sapo ka zbritur në kryeqytetin shqiptar dhe mesa duket vëmendjen ja kanë tërhequr kryesisht pallatet e ngjyrosura.

Në një nga videot, Rick Ross ka filmuar veten duke i dhënë 200 lekë një gruaje që po lypte në rrugë.

 

Rick Ross – Tirana 2 by newsbomb-al

 

Rick Ross – Tirana by newsbomb-al

12966080_10207715311779883_551810527_n.jpg

12935280_10207715312659905_1615460455_n.jpg

[iframe frameborder=”0″ width=”560″ height=”315″ src=”//www.dailymotion.com/embed/video/x41y00m” allowfullscreen ]
Rick Ross- Tirana 3 by newsbomb-al
spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img