Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Reperi i njohur në gjendje të rëndë, u gjet pa ndjenja në shtëpi

spot_img

Lajme të ngjashëm

4ef435d218fead2a18b4ee1e79542792

Reperi i njohur amerikan Rick Ross është dërguar me urgjencë në spital pasi është gjetur pa ndjenja mëngjesin e sotëm.

Dikush telefonoi policinë amerikane duke i thënë se një person ishte pa ndjenja në shtëpinë e tij në Florida dhe merrte frymë me vështirësi. Ai shtoi se personi i sëmurë pëson shpesh kriza, nga çka vuan edhe Ross.

Mediat amerikane mundën të identifikojnë se bëhet fjalë për reperin Rick Ross. Ai vuan nga pneumonia ndërsa komplikacionet e sotme dyshohet t’i kenë ardhur si pasojë e problemeve të zemrës.

sadfwgw3f3f3f.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img