Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Reperi i njohur në gjendje kritike, plumbi i përshkoi shpinën pasi grabitësit qëlluan me armë zjarri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur amerikan Baby Blue Pretty Ricky ndodhet në në gjendje kritike për jetën pasi u qëllua me armë zjarri në Miami gjatë një tentative grabitje.

36-vjeçari u qëllua mbrëmjen e së mërkurës nga dy grabitës të armatosur në sallat e lojrave të SpareZ, ku po merrte pjesë për publikimin e këngës së tij të re “Jerry Rice”, është thënë në deklaratën nga ekipi i tij.

albsig

Policia amerikane tha se të dyshuarit u larguan nga vendi i ngjarjes para se të mbërrinin efektivët e policisë. Ngjarja është duke u hetuar dhe të dyshuarit kryesorë janë ende në kërkim nga policia.

Përmes një postimi në Twitter, reperi falenderoi ndjekësit për interesimin lidhur mbi shëndetin e tij, teksa thotë se ndodhet ende në spital dhe është duke u rimëkëmbur më vështirësi pasi plumbi i përshkoi shpinën gjatë momentit që grabitësit hapën zjarr.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img